top of page

DOKONALÁ CHUŤ V CENTRU MIKULOVA

Aktualizováno: 29. 8. 2019


Nutno říct, že pokud se vydáte na Jižní Moravu, určitě nesmíte vynechat Mikulov. Město, které na vás zapůsobí tak, že budete přemýšlet, jak to jen udělat, abyste tady mohli zůstat už napořád. No a pak se ocitnete na té nejlepší adrese. A kde že to přesně je? Přece v Boutique Hotelu Tanzberg. Přímo pod zámkem, ve staré židovské čtvrti v domě, který byl kdysi zemským rabinátem a žil v něm i samotný stvořitel bájného Golema Rabi Löw. A každý tento fakt se podařilo majitelům Boutique Hotelu Tanzberg využít na tisíc procent. My jsme byli naprosto okouzleni kvalitou služeb, ochotným a usměvavým personálem, a dokonalým jídlem, které je, vzhledem k tomu, že kuchyni kraluje známý šéfkuchař Marcel Ihnačák, skutečnou sázkou na jistotu. Skvěle se zde najíte a pak si půjčíte kolo nebo koloběžku a vydáte se na objevování krás Pálavy. A to doporučujeme především z toho důvodu, aby se vám udělalo místo v žaludku a mohli jste si objednat i to, co jste v předchozím kole nezvládli.

Ale jak se říká, je dobré vzít to od podlahy, nebo v případě Boutique Hotelu Tanzberg rovnou od sklepa. Tam na vás totiž čeká učiněný poklad, který milovníky vína nadchne a nemilovníky přiměje se milovníky stát. Degustační sklep v Boutique Hotelu Tanzberg totiž k ochutnání nabízí 63 druhů vybraných vín od lokálních vinařů. A že je lokální produkce vína na Pálavě skutečně neuvěřitelná, vás předpokládám informovat nemusím. Zkrátka, pokud vylezete z tohoto sklepa a nebudete pět chvalozpěvy na místní rodinná vinařství, zřejmě se budete muset vrátit zpět a najít tuto všeobecně známou pravdu na dně další skleničky.


A když se přiblíží západ slunce, vydejte se na zámek. Z kopce, na němž se zámek nachází je neopakovatelný výhled, který se vám vepíše do paměti a vy nebudete moci jinak než se do Mikulova opět vrátit. Ať už jedete jen na víkend nebo na týdenní rodinou dovolenou, Boutique Hotel Tanzberg je skvělým startovním místem pro vaše toulky Mikulovem a okolím.


TOP 3:

- Skvělá lokalita v centru Mikulova

- Dokonalá kuchyně

- Hotelové parkoviště s dobíjením pro elektromobily


Pro hotel můžete hlasovat zde.

Comments


bottom of page