top of page

POJEĎTE S NÁMI DO "NEBE"

Aktualizováno: 13. 10. 2020

Také jste někdy přemýšleli, jak to může vypadat v nebi? My jsme jedno objevili v Příchovicích. Oáza klidu je tím pravým synonymem pro absolutního vítěze Hotelu roku 2020 v kategorii pětihvězdičkových hotelů, pro Wellness hotel V Nebi. Jestliže chcete jak se říká utéct před světem, jste na správném místě. Budete se tu mít jako v bavlnce a alespoň na pár dní zapomenete na starosti všedních dní.Wellness hotel V Nebi byl otevřen před dvaceti lety. V roce 2008 se majitelé rozhodli změnit koncept a znovuotevřeli hotel, který je určený pouze dospělým a poskytuje služby nejvyšší kvality. Užší zaměření se vyplatilo. Hotel se může pyšnit řadou stálých klientů a plnými kapacitami. Zde si můžete být jisti, že budete hýčkáni a rozmazlováni. Kdo by nechtěl :-).Všichni hosté mají v rámci svých pobytů vydatnou a vynikající plnou penzi založenou na poctivých surovinách sezónní české a francouzské kuchyně. Hotel má vlastní dodavetele. Například pokud máte chuť na pstruha, ochutnáte rybu z nedaleké farmy. Kromě bohatých snídaní, obědů a svačin se tak můžete těšit na čtyř až pěti degustační chodové večeře. Zážitková gastronomie zajištěna! Velice oceňujeme, že se v restauraci snaží zajistit každému z hostů dostatek soukromí a přistupovat ke všem přátelsky a osobně. Stoly jsou proto rozestavěny daleko od sebe, abyste nebyli ničím a nikým rušeni a navíc obsluha dbá na to, aby své hosty znala jménem, dobře si pamatovala každého přání či zvyklosti, a host se tak mohl pokaždé cítít, jako když se vrací k dobrým známým.


Samostatnou kapitolou hotelu je wellness. V rámci našich návštěv jsme viděli mnohé, ale wellness hotelu V Nebi je zcela o něčem jiném. Na 800 m2 se rozléhá plně vybavené spa a wellness, ze kterého nebudete chtít odejít. Hotel má dva bazény, vnitřní a vnější. Vnitřní bazén je vyhřátý na příjemných 32 °C a nabízí nádherný výhled do krajiny. Jestli chcete zážitek z koupání povýšit ještě o level výše, zajděte si zaplavat do venkovního infinity bazénu o teplotě 30 °C. Před vámi se otevírá panoramtický výhled na krajinu Jizerských hor a Krkonoš. Za dobrého počasí je prý vidět až do Prahy! Ohřát se lze v jedné ze dvou vnitřních saun (finská o teplotě 90°C a bylinková o 60°C) anebo zajděte do sauny venkovní a pak se zchlaďte v koupacím jezírku. K dispozici je ledová fontána, ochlazovací studna i relaxační zóna. V rámci procedur se můžete těšit na luxusní kosmetiku Babor, Pure Fiji či Ocean. Zapomenout na všední starosti vám pomohou i relaxační procedury a tělové rituály.  V hotelu jich nabízejí celkem 40 a vybere si snad každý. Nás zaujalo kakaové opojení - za pomocí peelingu a celotělového zábalu z kakaových bobů bude vašemu tělu dodána hebkost i vitamíny. Nebo vás láká více Relax Aromaoceánie? Ošetření aroma oleji vás prý zbaví stresu :-) V nabíce jsou i procedury pro páry. V hotelu můžete zajít i na kosmetiku a pedikúru anebo si rovnou “naordinovat” kompletní wellness program.Po vydatném odpočinku v hotelovém wellness se můžete uchýlit do pohodlných a prostorných křesílek na 250 metrů čtverečních velké panoramatické terase a kochat se deberoucím výhledem na okolní krajinu. Nezklame Vás ani hotelová zahrada o 10 tis. m2. Pokud byste se přeci jen chtěli vzdálit z luxusního pohodlí hotelových pokojů, Příchovice a okolí nabízejí nespočet možností k trávení volného času, a to v létě i zimě. V létě turistika a cyklistika, v zimě zas sjezdové a běžecké lyžování či snowboarding. Jak ale říká pan majitel Martin, hosté Wellness hotelu V Nebi jsou v hotelu jako doma a většinu času rádi tráví zde. Nedivíme se a rozumíme! Přeci jen takové rozmazlování vám nenabídnou všude :-).


Vyzkoušejte služby nejoblíbenějšího 5* hotelu i vy. Hotel je zárukou kvality a budete se tu mít jak v pohádce! Věříme, že nám dáte za pravdu!


TOP 3:

- prostředí

- skvělé služby

- záruka kvality a spokojenosti


Comments


bottom of page