top of page

PYTLOUN BOUTIQUE HOTEL PRAGUE - LUXUS V SRDCI PRAHY

Aktualizováno: 29. 8. 2019Pokud jste na svých cestách rádi v centru dění, bude tento článek inspirací právě pro Vás. Srdcem Prahy je bezpochyby Václavské náměstí. Horní část náměstí nyní láká turisty k návštěvě krásně opraveného Národního muzea, a i v dolní části můžete najít jednu novinku. Vydejte se s námi do nově otevřeného hotelu Pytloun Boutique Hotel Prague, který je od srpna minulého roku dalším přírůstkem do hotelového řetezce Pytloun. Skvělá snídaně ve stylovém prostředí nebo netradiční koupel v prosklené koupelně uprostřed pokoje je jen střípkem z toho, co tento hotel nabízí.


Recepce, bar, švédské stoly s širokou nabídkou nejrůznějších lahůdek… Toto asi není nic, co byste ve správném hotelu nenašli. Ani Pytloun Boutique Hotel Prague není výjimkou. V čem však tento hotel překvapí, je spojení všech těchto prvků do jednoho. Jestliže patříte k těm, kteří neradi bloudí po hotelových chodbách a běhají tam a zpátky, aby si mohli tu prodloužit rezervaci na pokoj, tam si dát dobrou kávu a jinde si nechat od personálu doporučit kvalitní wellness salon v okolí, věřte, že se Vám koncept tohoto hotelu, kde máte všechno na jednom místě, bude velmi zamlouvat.V jedné místnosti najdete recepci, která slouží i jako bar a zároveň jako otevřená kuchyň. Šikovní kuchaři zde připravují dobroty nejen ke snídani, ale také různé snacky k zakousnutí během dne. Můžete se jim dívat pod ruce a třeba se tak přiučit, jak profesionálové dělají báječná míchaná vajíčka nebo jak se peče domácí pie. Ten rozhodně vyzkoušejte! Součástí kuchyně je i otevřený sklad, takže si můžete prohlédnout, z jakých surovin je Vaše snídaně připravená. Tady si zkrátka na nic nehrají a můžete si být jistí, že víte, co jíte.


Možná jste už někdy byli ubytovaní v krásném moderně zařízeném hotelu, kde bylo vše tip top, ale Vy jste se tam přesto necítili příjemně. Jedním z nejtěžších úkolů hoteliérů je vytvořit v hotelu takovou atmosféru a prostředí, abyste se zde cítili výjimečně a nevšedně, ale zároveň “jako doma”.


Proto se na výběru nábytku pro Pytloun Boutique Hotel Prague podílel i sám jeho majitel. Najdete zde nábytek na míru i různé designové kousky. Jistě budete souhlasit, že se cítíte příjemně v takovém hotelu, kde dbají o osobní vztahy a kde je vaše pohodlí na prvním místě. Napadlo by Vás poslat do hotelu, kde jste byli ubytovaní, pohled ze svého výletu? Nejspíš ne. Ale právě takových pozdravů už mají v Pytloun Boutique Hotel Prague ve své sbírce hned několik.V hotelu si můžete vybrat z 54 pokojů, které jsou situovány okny do vnitrobloku, na Václavské náměstí nebo částečně do Františkánských zahrad. Ač je Václavské náměstí poměrně rušné, sami jsme byli překvapení, jaký klid je na balkoncích přímo nad náměstím, obzvlášť pak ve vyšších patrech. A ten výhled?!Ve všech pokojích najdete kromě pohodlných twin či double lůžek také kávovar Nespresso a světla s nastavitelnou barvou a intenzitou. Novinkou, se kterou jsme se zatím jinde nesetkali, byla také sedačka, kterou je možné přestavět na palandu. Ať už se sem tedy vydáte se svými dětmi nebo se svou drahou polovičkou, zaručeně Vám tu nebude nic chybět.


Klientela hotelu je téměř z 97% tvořena zahraničními hosty, což není nijak překvapující vzhledem k ideální lokalitě hotelu. Kromě toho, že jste přímo v centru a máte všechno od památek, obchodů či restaurací jakéhokoliv typu přímo u nosu, v hotelu Vám rádi doporučí, co v okolí stojí za návštěvu. Veškeré služby si hotel pečlivě prověřuje, takže ať chcete zajít na masáž, do sauny nebo vyzkoušet tradiční či mezinárodní kuchyni v restauraci, kterou nenajdete v každém druhém průvodci, nechte si od personálu hotelu poradit.


Jedním z plánů vedení hotelu je také vybudování skybaru a kavárničky na střeše hotelu a vzhledem tomu, jaký neuvěřitelný výhled hotelová střecha nabízí, máte se na co těšit. Chystáte-li se tedy na návštěvu Prahy a nevíte, který hotel zvolit, můžeme Vám Pytloun Boutique hotel Prague vřele doporučit.
Comments


bottom of page