top of page

U PRAMENE SV. KATEŘINY

Aktualizováno: 29. 8. 2019

Taky si říkáte, že potřebujete někde zase nabít své tělo a pročistit mysl? Že Vás už zmáhá ruch měst a neustálý tlak na výkon? Představujete si, jak jste hýčkáni a rozmazlováni, a přitom máte dost času na to, abyste objevili kus nádherné přírody a prošli místa, která mají svou nezapomenutelnou energii? Láká vás nabídka služeb, kde se kloubí orientální věda, filozofie a medicína, kterou představuje ajurvéda, s nabídkou wellness programů, služeb indických terapeutů, konzultací lékařů i skvělých kondičních trenérů a cvičitelů jógy? Pokud jste text dočetli až sem a v duchu jste přitakávali, pak je právě pro Vás tím pravým místem pro relaxaci Resort Svatá Kateřina.


Symbolicky začnete svůj pobyt na Vysočině ve městě Počátky, zda-li budou nové, záleží na každém z Vás. Ale jistě Vaší proměně pomůže fakt, že zde zaparkujete své auto a necháte se odvézt do hlubin lesa k léčivému prameni sv. Kateřiny. Ten se nachází v areálu resortu stejně jako stejnojmenný kostel ze 14. století. Není divu, že se toto místo stalo už v 18. století hojně navštěvovaným lázeňským místem, neboť zdejší vzduch a voda měly blahodárný vliv na choroby dnes nazývané jako civilizační.Doporučuje se také na tomto místě odložit telefon i notebook. Což je podpořeno faktem, že na pokojích nejsou standardně televize ani wifi. Že si pobyt bez těchto vymožeností nedokážete představit? Snad by Vám pomohla pestrá nabídka programů zahrnující masáže, zábaly, saunu, aromaterapeutické procedury, přednášky, kondiční cvičení, jógu i projížďku na koni. Pokud si sportovní aktivity rádi organizujete sami, pak je tu řada sportovišť, která Vám vaše oblíbené aktivity umožní. Nově se pro letošní rok připravuje otevření ajurvédského pavilónu s bazénem, vířivkami a dalšími prostory pro potěchu Vašeho těla i mysli.


Že Vám pořád ještě něco chybí? Právem, ještě jsem nezmínila restauraci, která nabízí zdravá jídla i kulinářské speciality, dále vodu od pramene i krásný výhled na hladinu rybníka a jeho zátiší. Duchovní očistu i rozvoj Vám pak nabídne kamenný kruh druidů nad resortem. Megalitická stavba s výhledem do okolí zprostředkuje za úsvitu nezapomenutelný zážitek i těm, kteří na její čarovnou moc nevěří.Celkový koncept Resortu Svatá Kateřina umožní i Vám prožít pocit, že jste jako klient v centru jeho dění a existuje zde ajurvédský soulad mezi Vašimi potřebami a poskytovanými službami.
コメント


bottom of page